PRZEPROWADZKI FIRMOWE WARSZAWA

ZAUFAŁY NAM NAJWIĘKSZE FIRMY W POLSCE

 

 

Przeprowadzki firmowe realizowane dla Klientów od ponad 20 lat.  Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotne jest by cały proces odbył się w sposób bezpieczny, zgodnie z zaplanowanym terminem oraz był precyzyjnie przeprowadzony od początku do samego końca.

Wychodzimy na przeciw potrzebom związanym z przenoszeniem lokalizacji własnej działalności, wykonując powierzone zadanie w sposób ekspresowy, z zachowaniem szczególnej ostrożności o cenne mienie tj. komputery czy urządzenia biurowe. 

Realizujemy również przeprowadzki biur w godzinach nocnych aby nie zakłócać  Państwa pracy w godzinach funkcjonowania biura.

Chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem i wykorzystujemy je aby bez ryzyka przetransportować biura i magazyny w wyznaczone miejsce. Z nami szybko będą mogli wrócić Państwo do wznowienia działalności w nowym lokum.

Jesteśmy do dyspozycji Klienta na każdym etapie usługi jak również  w procesie jej planowania. Posiadamy wykwalifikowany personel, służący w każdej chwili pomocą, świadczymy usługi najwyższej jakości, dbając o Państwa zadowolenie i satysfakcję po wykonaniu zadania.

Każdorazowo podchodzimy indywidualnie do działania, możemy pochwalić się udoskonaloną organizacją pracy.
Nasi pracownicy objęci są klauzulą poufności, co gwarantuje Państwu dyskrecję i bezpieczeństwo.
Podczas przeprowadzek korzystamy z najwyższej klasy materiałów pakowych i  ochronnych co gwarantuje profesjonalne zabezpieczanie mienia.


Pomagaliśmy w transportach czołowych firm Polskich i zagranicznych, od których otrzymaliśmy liczne referencje. Posiadamy bazę tysięcy zadowolonych Klientów co jest dla nas nad wyraz istotne.

Przy wyborze najlepszej firmy do przeprowadzki mogą Państwa utwierdzić dwudziestoletnie doświadczanie Transdom oraz polisa na 150 tys.złotych, szczególnie w połączeniu z atrakcyjnymi cenami jakie oferujemy.

Z naszej strony możemy obiecać przeprowadzkę firmy, biura czy magazynu przy utrzymaniu profesjonalnej obsługi i niskich cen, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

 

ZAUFALI NAM

Punktualność

Bez obawy dla Klienta o zmarnowany czas

Uczciwe stawki

Brak ukrytych kosztów

Bezpieczeństwo

Profesjonalne zabezpieczenie Twojego mienia

TOP